pochwal_sie_w_sieci.jpg

Sport jest zdrowy, daje dużo przyjemności i satysfakcji. Jednak nawet te wszystkie zalety nie są w stanie zmotywować niektórych osób do długotrwałego uprawiania wybranej dziedziny.

O wiele skuteczniejszym bodźcem okazuje się możliwość pochwalenia się własnymi dokonaniami przed gronem znajomych. Nic tak nie motywuje do działania, jak podziw innych ludzi.

Na szczęście w dzisiejszych czasach publiczne pokazywanie własnych sportowych dokonań nie jest żadnym problemem. Na portalach społecznościowych od dawna można publikować dane odnośnie przebytego rowerem lub przebiegniętego dystansu.

Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by na stronie profilu wrzucić zdjęcia z kolejnej wyprawy wspinaczkowej, ukazujące nasze najnowsze dokonania. A jeśli boisz się, że znajomi, którzy nie znają się na rzeczy nie docenią Twoich osiągnięć, możesz zalogować się na jednym z portali wspinaczkowych.

Tutaj zawsze znajdą się chętnie do dyskusji i napisania paru słów uznania. Z pewnością możesz też liczyć na wsparcie członków klubu, do którego się zapiszesz.